nefessenaryo.com
E-posta: info@nefessenaryo.com
Reytingler açıklanmadan senaryo yorumu sadece nefessenaryo.com'da!
Fragmanyorum » Adı: Zehra yakında FOX'ta!Senaryorum Puanı: 5 üzerinden 2
Fragmanı İzle
Adı: Zehra yakında FOX'ta!

ADI ZEHRA DİZİSİ 1.FRAGMAN

TOTAL İZLEYİCİ GÖRÜŞÜ

-"Adı Zehra" dizisinin birinci fragmanı yayınlandı. Bu fragman bize neler hissettirdi?

-Dizinin konusu şöyle paylaşılmış:

"Adı Zehra dizisinde  Frankfurt’da tutucu bir Türk ailesinin kızı olarak dünyaya gelen, 22 yaşındaki Zehra’nın, Almanya’daki yoksul ve bağnaz ailesinin evinde başlayıp, İstanbullu zengin bir ailenin sırlarla ve korkunç bir suçla gölgelenmiş konağında devam eden inanılmaz öyküsü anlatılıyor."

-Bazı diziler tutmamak için adeta her şeyi yapıyor. "Adı Zehra" dizisi de bunlardan biri gibi.  Dram türündeki televizyon dizileri için başrolde en son düşünülmesi gereken isimlerden biri olan başarılı oyuncu Zeynep Çamcı yine bir dramla karşımızda. Üstelik sadece aylar önce Kara Yazı isimli projesi kısa sürede yayından kalkmışken. 

-Bu fragmanda Zeynep Çamcı'nın sanki bir korku filmindeymişçesine fazlasıyla abartılı  oyunculuğunu gözlemliyoruz. (Korku filmi izleyeceğiz de haberimiz mi yok?) Fonda Ahmet Kaya'nın Beni Vur şarkısını işitiyoruz. Ama bu müthiş şarkı bu sahnelerle bizde hiç bir merak duygusu uyandırmıyor. Dizinin konusuna baktığımızda "sırlarla ve korkunç bir suçla gölgelenmiş bir konak"tan söz ediliyor. Bu tür ağdalı tasvirleri o kadar kanıksadık ki çok orjinal bir şeyle karşılaşacakmışız gibi yansıtılan klişe bir dünyanın bizi beklediğini düşünüyoruz.

-İşaretler pek hayra alamet değil. Dileriz endişelerimizi yerle bir edecek bambaşka bir dizi izleriz. 

Fragmanı bu linkten de izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=94bGIqobQzY

 

 

 

 

 

 

© 2014 Nefes Senaryo. Tüm hakları saklıdır.Powered By Eren Özgüney