nefessenaryo.com
E-posta: info@nefessenaryo.com
Reytingler açıklanmadan senaryo yorumu sadece nefessenaryo.com'da!
Fragmanyorum » Bedel Dizisi - 3.TanıtımSenaryorum Puanı: 5 üzerinden 2
Fragmanı İzle
Bedel Dizisi - 3.Tanıtım

"BEDEL" DİZİSİ 3.FRAGMAN

TOTAL İZLEYİCİ GÖRÜŞÜ

-"Bedel'in üçüncü fragmanı da görücüye çıktı. Sahnelere bakılırsa tam korktuğumuz gibi bir dizi geliyor. Doksanlarda kalmış ve fazlasıyla kasvetli. 

-Mezarlık sahnesi, çekmeceden silah alan bir çocuk!, bir kadına tokat atan meymenetsiz bir arkadaş... Bir dizi hiç mi merak uyandırmaz? İzlediğimiz fragmanlar yetmezmiş gibi dizinin öyküsüne de bir göz atma gafletinde bulunduk.

"Yakıcı, yok edici bir aşkın üç kahramanı Ali, Begüm ve Vedat’ın hikâyesi… Yıllar önce uğradığı haksızlıkların intikamını almaya yemin etmiş Ali’nin; yaşama duyduğu öfke ve hıncı kumar masalarından çıkaran, içindeki şeytana yenilip güzeller güzeli karısını kumarda öne süren Vedat’ın ve böylesi bir aşağılanmanın acısıyla,  unutamadığı aşkı arasında kalan Begüm’ün çarpıcı öyküsü… Birbirlerine “kardeş” olmak yerine “düşman” olmayı tercih eden iki adamın bir kadının aşkı için yaptıkları ölümüne mücadele, geçmişin karanlık sırlarının ortaya çıkmasına neden olacak, sadece kendilerinin değil, etraflarındaki herkesin hayatını derinden etkileyecektir."

-Öyküsünden, öykünün basına servis edilen metnine, fragmanlarından sloganına nereden baksanız elinizde kalan bir proje. Bazı dizilerimiz dünyaya pazarlanırken bazı dizilerimiz neden altı bölümü bile  geçemiyor? Reyting sisteminden ötürü mü?

© 2014 Nefes Senaryo. Tüm hakları saklıdır.Powered By Eren Özgüney