nefessenaryo.com
E-posta: info@nefessenaryo.com
Reytingler açıklanmadan senaryo yorumu sadece nefessenaryo.com'da!
Fragmanyorum » Tatlı Ku¨c¸u¨k Yalancılar 1. TanıtımSenaryorum Puanı: 5 üzerinden 5
Fragmanı İzle
Tatlı Ku¨c¸u¨k Yalancılar 1. Tanıtım

"TATLI KÜÇÜK YALANCILAR" DİZİSİ

1.FRAGMAN TOTAL İZLEYİCİ GÖRÜŞÜ

-Yaz dönemi ekranında bizi en çok heyecanlandıran fragman Star Tv’de yayın hayatına başlayacak olan "Tatlı Küçük Yalancılar" dizisinin tanıtımı. Bunun sebeplerini dilimiz döndüğünce anlatmaya çalışalım.

 

-Birincisi kısacık fragmanın bir hikayesi var ve fragmanda tek bir duygu yok. Fragman iki fazdan oluşuyor. Önce teenager bir grup kızın son zamanların popüler bir şarkısında koptuğunu-eğlendiğini görürken ikinci kısımda tam tezat bir duyguya geçerek kızların başının fena halde belaya gireceğini anlıyoruz. Tatlı Küçük Yalancılar dizisi  fragmanıyla sadece yaz ekranındaki rakiplerinden değil bu zamana kadar gördüğümüz tüm dizilerden tamamen farklı bir şey anlattığını gayet efektif bir biçimde seyirciye gösteriyor. Bizi şaşırtarak... Fragmanın rejisi de hem sıcak hem de Avrupai. 

 

-Tatlı Küçük Yalancılar dizisi uyarlama bir senaryo. Uyarlama senaryolar  genelde Türkiye televizyonlarında zorlanmıştır. Ama en azından herkes romantik komedi yapıyor biz de onun türevi bir şey yapalım gibi bir yaklaşım gösterilmemiş. Bu bile bizim açımızdan algıda seçicilik oluşturuyor ve övgüye şayan.    

 

-Tatlı Küçük Yalancılar’ın senaryosu bu fragmandaki kaliteyi yakalarsa dizinin sezona damga vuracak işlerden biri olacağını söyleyebiliriz. Hemen gaza gelip  kendimizi orantısız heveslendirmeyelim elbette. Birinci bölümü bekleyelim :) 

 

Not: Bu arada artık dizinin ikinci fragmanı yayınlanıyor. İkinci fragman bizi diziyi izleme konusunda daha da isteklendirdi. 

© 2014 Nefes Senaryo. Tüm hakları saklıdır.Powered By Eren Özgüney