nefessenaryo.com
E-posta: info@nefessenaryo.com
Reytingler açıklanmadan senaryo yorumu sadece nefessenaryo.com'da!
Senaryorum » ACI AŞK 1.BÖLÜM Senaryorum Puanı: 5 üzerinden 2
ACI AŞK 1.BÖLÜM

"ACI AŞK" DİZİSİ 1.BÖLÜM

TOTAL İZLEYİCİ GÖRÜŞÜ

 

-Başrollerini Seçkin Özdemir, Selin Şekerci, Best Model of The World birincisi Sezgi Sena Akay'ın yanı sıra, Alperen Duymaz,  Hüseyin Avni Danyal, Neriman Uğur ve Erkan Can’ın paylaştığı Acı Aşk dizisi bu gece başladı. Dizinin birinci bölümünü nasıl bulduk?

-“Acı Aşk”ın konusu basına şu şekilde servis edilmiş:

“Acı Aşk, mutluluk ve masumiyetle başlayan bir aşkın darmadağın ettiği hayatları konu  alıyor. Bir yandan Melek (Sezgi Sena Akay) ve Bulut’un (Seçkin Özdemir) rüya gibi yaşadığı imkansız aşkları, diğer yandan sevgiye aç bir kadın olan Sude’nin (Selin Şekerci) çırpınışı ve bütün bu gönül tutulmalarının arasında aşkın fedakarlık ve cesaretten ibaret olduğunu hatırlatan Ali (Alperen Duymaz)… Bu kördüğüm nasıl çözülecek, yolları nasıl kesişecektir."

-Aşk Aşk dizisinin birinci bölümünü ele alırsak; Sektörümüzde ciddi biçimde bir organik hikaye problemi var. Acı Aşk dizisinde de bunu hissettik. Doğal bulmadığımız hikayede özdeşim kuracak karakter bulmakta oldukça zorlandık.

-Başarılı oyuncu Seçkin Özdemir bu zamana kadar birkaç projede başrol oynadı. Fakat biz Seçkin Özdemir’i bir türlü başrol olarak benimseyemiyoruz. Belki oyuncunun proje şanssızlığı da olabilir fakat biz birinci bölümde hem Seçkin Özdemir’in hem de Alperen Duymaz’ın oyunculuğunu doğal ve sempatik bulmadık.  

-Selin Şekerci nevi şahsına münhasır bir oyuncu. Hayran olduğumuz Selin Şekerci’nin oynadığı her dizi bizce ekran macerasına 1-0 önde başlar. Ancak bu akşam Acı Aşk dizisinin birinci bölümünü izlediğimizde Selin Şekerci’nin projeyi kurtarmaya yetmediğini görüyoruz.

-Bize göre “Acı Aşk” dizisi etkili ve heyecan verici bir ilk bölüm senaryosuna sahip değildi. İlk elin günahı olmaz diyelim önümüzdeki haftaları bekleyelim.  

 

Bir gün sonra: Total'de 2.26 reyting 5.17 share ile 21. olmuş. AB'de 1.54 reyting 3.67 share ile 33.sırada yer almış. 

© 2014 Nefes Senaryo. Tüm hakları saklıdır.Powered By Eren Özgüney