nefessenaryo.com
E-posta: info@nefessenaryo.com
Reytingler açıklanmadan senaryo yorumu sadece nefessenaryo.com'da!
Senaryorum » ACİL AŞK ARANIYOR 1.BÖLÜMSenaryorum Puanı: 5 üzerinden 2
ACİL AŞK ARANIYOR 1.BÖLÜM

"ACİL AŞK ARANIYOR" DİZİSİ

1.BÖLÜM TOTAL İZLEYİCİ GÖRÜŞÜ

-"Acil Aşk Aranıyor" biz seyircilerin de dizilere bakış açısını anlatan bir slogan fakat biz aradığımız aşkı bu dizide bulamadık. Acil Aşk Aranıyor'un beklentilerimizin çok uzağında kaldığını ve kısa zamanda toparlanacak gibi görünmediğini söyleyebiliriz. "Acil Aşk Aranıyor" dizisinin senaryosu komik mi? Komik değil. Peki romantik mi? Romantik de değil. Dizi hazırlanırken amaçlanan neydi bilmiyoruz ama biz "Acil Aşk Aranıyor"u sulu ve absürt bulduk. 

-"Acil Aşk Aranıyor" dizisinde Nisan karakterinde hem karakter tasarımı hem de oyuncu seçimi ve performansı açısından bizce sıkıntılar var. Sanki Nisan karakteri için daha genç ve daha sıcak bir oyuncu seçilmeliymiş.  Duygu Yetiş'e şirinlik muskası halleri pek gitmemiş. Biz Nisan karakteriyle özdemiş kuramadık.  Nisan karakterinin kanlı canlı biri olduğuna inanmadık. Serhat ise Nisan yüzünden başına gelmedik kalmasa da daha "cool ve daha anlayışlı biri olmalıydı ona karşı. İki karakteri de sevemedik. Bizim açımızdan bu çiftin kimyası da tutmamış. 

-Senaryoda komik olması için yazılmış hemen hemen hiç bir sahneye gülmedik. Hastanedeki çocuk arama sahnesinin bir an önce bitmesi için dua ettik. Sadece bel ağrısı şikayetiyle muayene olmaya gelen teyzeyi sempatik bulduk.

-Dizinin sonundaki Kıyafet Balosu sahnesine oyuncular kolay ikna oldu mu çok merak ediyoruz. "Acil Aşk Aranıyor" dizisinde senaryo değerlendirmelerimizde bizim için turnusol kağıdı olan "samimiyet"in kırıntısını bile göremedik...

Bir gün sonra: Total'de 3.27 reyting 7.35 share ile 11.olmuş. AB'de 2.71 reyting 6.25 share ile 14.olmuş.

© 2014 Nefes Senaryo. Tüm hakları saklıdır.Powered By Eren Özgüney