nefessenaryo.com
E-posta: mesaj@nefessenaryo.com
Reytingler açıklanmadan senaryo yorumu sadece nefessenaryo.com'da!
Senaryorum » ADI EFSANE Senaryorum Puanı: 5 üzerinden 2
ADI EFSANE

ADI EFSANE DİZİSİ 1.BÖLÜM

TOTAL İZLEYİCİ GÖRÜŞÜ 

Başrollerini Erdal Beşikçioğlu ve Gökçe Bahadır’ın paylaştığı Adı Efsane bu akşam başladı. Dizinin birinci bölümünü nasıl bulduk?

-Adı Efsane’nin konusu şöyle;

Eski milli basketbolcu Tarık Aksoy, kendi hırsı ve yanlışları yüzünden önce kariyerini ardından karısını kaybeder. En son çocuklarının velayeti de alınır elinden… Kızları Melis ve Zeynep, teyzeleri Seçil ile yaşamaktadır. Tarık, çocuklarının velayetini alabilmek için hayatını düzene sokmak zorunda olduğunu anlar ve bir lisede, koç olarak işe başlar; ancak, ortada bir takım yoktur. Tarık’ın, gençleri ikna edip, kısa bir süre içinde onları sahaya sürmesi gerekmektedir. Seçil’in, kızlarla birlikte Londra’ya yerleşeceğini son anda öğrenen Tarık, çocuklarının yurt dışına gitmelerini engelleyemezse, onları tamamen kaybedecektir…

-Usta aktör Erdal Beşikçioğlu’nun yer aldığı her proje bizi heyecanlandırmıştır. Ancak bu akşam izlediğimiz birinci bölümün bizi heyecanlandırdığını söylemek çok zor. Adı Efsane bir gençlik dizisi görümünde olmasına karşın ilk bölümünde Türkiye’deki genç insanları gerçekçi ve etkileyici bir biçimde yansıtmaktan uzak bir görüntü çizdi. Bu minvalde ilerleyecek bir gençlik dizisinin sezon içinde işinin zor olduğunu söyleyebiliriz.

 

Bir gün sonra: Total'de 3.48 reyting 8.54 share ile 13.olmuş. AB'de 4.84 reyting 13.27 share ile 3.sırada yer almış. 

© 2014 Nefes Senaryo. Tüm hakları saklıdır.Powered By Eren Özgüney