nefessenaryo.com
E-posta: info@nefessenaryo.com
Reytingler açıklanmadan senaryo yorumu sadece nefessenaryo.com'da!
Senaryorum » AŞK ZAMANI 1.BÖLÜMSenaryorum Puanı: 5 üzerinden 3
AŞK ZAMANI 1.BÖLÜM

AŞK ZAMANI DİZİSİ 1.BÖLÜM

 TOTAL İZLEYİCİ GÖRÜŞÜ

-Aşk Zamanı dizisi birinci bölümü itibarıyla bize konuşacak fazla malzeme vermedi. Dizinin ilk bölüm senaryosunu jeneriğinin sıcaklığına göre iddiasız bulduğumuzu söyleyebiliriz. Yorumumuz birinci bölümü bağlar elbette. Neden bu dizilerin birinci bölümleri karşılarında bir rakibi yokmuş da izleyiciden söz almışçasına bir rahatlıkta yazılıyor ki? Aşk Zamanı dizisi de potansiyeli olmasına karşın birinci bölümden izleyicinin gönlünü fethetme şansını kaçıran dizilerden. 

-Aşk Zamanı dizisinin görselliğini çok başarılı bulmakla birlikte birinci bölüm hikayesini temposuz ve dağınık bulduk. Hikaye bir mafya babası ve beş kız kardeşe paylaştırılınca belli bir konuya odaklanmakta zorlandık. Üstelik bir tatilde Orhan Bey ve kızlarının yanlarına gizli kamera verilmiş de önemli önemsiz olanlar tasnif edilmeksizin ham görüntüler yayına verilmiş gibiydi. Yavuz Bingöl oyuncu olarak çok büyük bir hayran kitlesine sahip olmasına karşın ilk bölümde mafya babası rolünde tutuk göründü. Keza belediye başkanı rolündeki Deniz Uğur da öyle. Bu iki karakteri daha fazla görmeliydik. Ne çok komik ne de çok romantikti dizi. Başladığı tempoda bitti sanki.

-Biz Yavuz Bingöl’ün ve kaliteli çekimlerin hatırına Aşk Zamanı’nı belli bir ilgiyle izledik. Fakat Aşk Zamanı tipik birinci bölüm senaryosu hatalarına düşerek bizce göz alıcı bir başlangıç yapamadı. Tabi diziden beklenti buysa bize fazla bir şey söylemek düşmez. 

Bir gün sonra: Total'de 1.53 reyting 4.86 share ile 25.olmuş. AB'de 0.94 reyting 3.32 share ile 42.sırada yer almış. 

© 2014 Nefes Senaryo. Tüm hakları saklıdır.Powered By Eren Özgüney