nefessenaryo.com
E-posta: info@nefessenaryo.com
Reytingler açıklanmadan senaryo yorumu sadece nefessenaryo.com'da!
Senaryorum » ASLA VAZGEÇMEM 1.BÖLÜMSenaryorum Puanı: 5 üzerinden 3
ASLA VAZGEÇMEM 1.BÖLÜM

"ASLA VAZGEÇMEM" DİZİSİ

 1.BÖLÜM TOTAL İZLEYİCİ GÖRÜŞÜ  

“Asla Vazgeçmem”in pek AB izleyiciyle alakası yok. Birinci bölümü baz alarak bunu söyleyebiliriz. Peki iddialı yapım iyi bir Total dizisi mi? Birinci bölümün dörtte üçlük kısmına göre buna da “evet” diyemiyoruz. Biz Bedel’i beğenmediğimizi söylerken Bedel’in “Asla Vazgeçmem”in yanında çok eli yüzü düzgün durması da yaşamın bir ironisi olsa gerek. Demek her zaman daha kötüsü olabiliyor :) Bu yorumumuz dizinin tamamını özetlemiyor mu peki? Hayır özetlemiyor. Bu da şaşırtıcı. Çünkü “Asla Vazgeçmem”  kötü başladı iyi bitti!!!

“Asla Vazgeçmem” dizisi gereksiz diyalogların çok olduğu inandırıcıktan uzak sahnelerle başladı. Bu problemlere Nur karakterini canlandıran Amina Gülşe’nin zayıf oyuncuğu ve eğreti bir dublaj eklenince bizim için ekran başında dakikalar geçmek bilmedi. Bu arada karakterleri sevebildik mi? Karakterleri anlayamadık ki sevelim. Yiğit’in de Nur’un da nasıl insanlar olduğunu pek anlayamadık açıkçası.

-Son yarım saatte dizide beklenmedik gelişmeler oldu. Dizi sürerse yüz bölüm sonra evlenmelerini beklediğimiz Yiğit ve Nur karakteri kimseye haber vermeden paldır küldür yıldırım nikahıyla evleniverdiler.

-Bu biz totalleri rahatsız etti mi?  Şaşıracaksınız ama etmedi. Çünkü biz böyle masallara inanmak istiyoruz!  Böyle olunca sonrasında ne olacağını az çok tahmin ediyorsunuz. Nur, Yiğit’in karısının ölmediğini öğrendi. Üstelik hanımefendi bitkisel hayattan da uyanmış…

-Dizinin ikinci bölümü ilkinden daha iyi olacaktır. Çünkü dizinin meselesi belli oldu.  Yarın ise izlenme oranlarında çok parlak bir sonuç beklememek lazım.     

Bir gün sonra: Total'de 3.96 reyting 9.11 share ile 13.olmuş. 2.80 reyting 7.25 share ile 13.sırada yer almış. 

 

© 2014 Nefes Senaryo. Tüm hakları saklıdır.Powered By Eren Özgüney