nefessenaryo.com
E-posta: info@nefessenaryo.com
Reytingler açıklanmadan senaryo yorumu sadece nefessenaryo.com'da!
Senaryorum » ASLA VAZGEÇMEM 2.BÖLÜMSenaryorum Puanı: 5 üzerinden 3
ASLA VAZGEÇMEM 2.BÖLÜM

“ASLA VAZGEÇMEM” DİZİSİ

 2.BÖLÜM TOTAL İZLEYİCİ GÖRÜŞÜ / 

-"Asla Vazgeçmem" dizisi sezonun ilginç senaryolarından biri! Neden ilginç? Sanki beklenen patlamayı yapamayacak ama yayından kaldırmaya da  cesaret edilemeyecek bir senaryosu var dizinin. Tabi biz totalleri baz alırsak. AB izleyicinin ise çok keyif alacağı bir hikaye yok dizide. Yayınlanan iki bölüme göre söylüyoruz elbette.

-"Asla Vazgeçmem"in senaryosu bu hafta daha iyiydi. Ama dizinin dramatik yapısı henüz yeterince kuvvetli değil. Bizce binanın biraz daha sağlamlaştırılması lazım! Şöyle ki...

-Bu akşam dizinin başlamasıyla otuz-kırk dakika kasvetli sahneler izledik. Aralara neşeli sahneler yerleştirilebilirdi. Ama senaryoda doğru dürüst “iyi kalpli yan karakter” olmadığı için senaristler böyle sahnelere geçemedi. Bu zaman diliminde seyirciye güven telkin eden yeni karakterlerle tanışabilirdik. Çünkü senaryonun buna ihtiyacı var!

-Bizce “Asla Vazgeçmem”in en zayıf tarafı senaryoda başrol karakterleri dışında hemen hemen hiç iyi kalpli insan olmaması. Bu konuda Hala'nın  beklentilerimize uygun kişi olduğunu söyleyemiyoruz. Başta Nur'un açılabileceği “samimi” bir kadın karakter lazım senaryoda. Fakat hem annesini hem babasını kaybetmiş Nur'un çevresinde hemen hemen herkes gri ya da siyah…

-Asla Vazgeçmem’in müziklerini beğeniyoruz. Ümit Yesin’in kötü birini oynamasına bir türlü alışamadık. Sanki her an Nur’a “şaka yaptım kız, ben seni sevmez miyim” diyip sarılacakmış gibi geliyor! Poker suratlı ananeyi de henüz benimseyemedik.  Nur’un dublajı ise felaket!

-“Asla Vazgeçmem” yerinde saymıyor. Ama senaryo ağırdan alıyor işleri. Bu projede potansiyel var! 

 

Bir gün sonra: Total'de 4.49 reyting 9.81 share ile 10.olmuş. AB'de 2.87 reyting 6.47 share ile 15.sırada yer almış. 

© 2014 Nefes Senaryo. Tüm hakları saklıdır.Powered By Eren Özgüney