nefessenaryo.com
E-posta: info@nefessenaryo.com
Reytingler açıklanmadan senaryo yorumu sadece nefessenaryo.com'da!
Senaryorum » BANA ARTIK HİCRAN DE 3.BÖLÜMSenaryorum Puanı: 5 üzerinden 3
BANA ARTIK HİCRAN DE 3.BÖLÜM

"BANA ARTIK HİCRAN DE" DİZİSİ

3.BÖLÜM TOTAL İZLEYİCİ GÖRÜŞÜ

-Önce iddialı dizinin artılarından başlayalım. Dizinin müzikleri genel olarak çok beğeniliyor ve bağımlılık yapmaya başladı. Ayrıca Aslı Enver performansıyla hakiki olmayan "Hicran" karakterini mümkün olduğunca samimileştiriyor.

-Kamyoncu Nazif'i anlayabiliyoruz. Ortak görüşe göre dizideki en gerçekçi duygular kamyoncu Nazif'e ait. Ve dizideki en gerçek karakter de o. Bunların dışında "Bana Artık Hicran De" bu hafta da beklentilerimizi karşılamadı. Dizi geçmiş haftalarda olduğu gibi birinci viteste yoluna devam ediyor.

- Hicran'la Murat'ın aşkı bir türlü bize geçmiyor. İnandırıcı gelmiyor. Belki de onları iyi çift olarak görmüyoruz.

- Sinan karakterinin yetiştirme yurdunda büyümüş olduğuna nedense ikna olmuyoruz. Murat'ın da Sinan'ın da karakterleri sanki bir "romantik komedi" dizisi için tasarlanmış. Fakat dizinin türü "romantik komedi" olmadığından senaryodaki bu iki karakterin davranışları  sahici gelmiyor.

-Dizideki temel problem "Hicran mutlaka Murat'ı elde etmeli" gibi bir  motivasyon edinemememiz. (Ya da Sinan'ı) Bu duyguyu  kazanamadıkça  diziye bağlanmamız zor. Fakat bunun gerçekleşmesi için aynı zamanda senaryonun daha gerçekçi bir görüntüye kavuşması gerekiyor.

-Dizi AB grubu izleyiciden destek görmeyi sürdürüyor. Fakat bu destek "ahım şahım" bir boyutta değil. Dizinin gidişatı çok hayra alamet değil.

Bir gün sonra: Total'de 2.43 reyting 6.20 share ile 16. olmuş. AB'de 4.25 reyting 11.43 share ile 3.sırada yer almış.

Son Edit: 4.bölümde ekran macerasını tamamladı.

 

 

© 2014 Nefes Senaryo. Tüm hakları saklıdır.Powered By Eren Özgüney