nefessenaryo.com
E-posta: info@nefessenaryo.com
Reytingler açıklanmadan senaryo yorumu sadece nefessenaryo.com'da!
Senaryorum » BEDEL 1.BÖLÜMSenaryorum Puanı: 5 üzerinden 2
BEDEL 1.BÖLÜM

"BEDEL" DİZİSİ 1.BÖLÜM

 TOTAL İZLEYİCİ GÖRÜŞÜ

 -Bedel'in fragmanları bizde endişe yaratıyordu. Fakat yine de büyük bir titizlikle başından sonuna kadar diziyi izledik. Çünkü zayıf fragmanların arkasından iyi dizilerle de az karşılaşmadık. Fakat Bedel'in fragmanlarıyla senaryosu bütünlük arz etmiş.

-Bedel birinci bölüm senaryosuyla samimi bir görüntü vermedi. Göze batan çok şey var ama en çok Vedat'ın sayko'ya kaçan kötülüğü dikkatimizi çekti. İyi yazılmış kötü"lerin sıcak ve şaşırtıcı tarafları da olur.  Burada  insanlarla "yetim" diye dalga geçen bir "manyak" izliyoruz. Uzun zamandır bu kadar "sığ" ve tek boyutlu bir "kötü adam"la karşılaşmamıştık. 

-Bunun yanında Begüm'ün Vedat gibi bir sayko'yla evliliğe ciddi ciddi alışması ve hamile kaldığını öğrenince sevinmesi bizi gerçek anlamda hayrete düşürdü. Bu şeytandan hamile kalmak gibi bir şey.

-Bedel'de tek beğendiğimiz şey rejiydi. Ama rejiden çok anlamadığımız için bu yorumumuzu ciddiye almayın.Ezcümle Bedel'in senaryosuyla ilgili yarınki reytingleri bile beklemeden acil önlem almak lazım. Vakit nakittir.  

Bir gün sonra: Total'de 3.19 reyting 7.63 share ile 18. olmuş. AB'de 2.69 reyting 7.48 share ile 15.sırada yer almış.

© 2014 Nefes Senaryo. Tüm hakları saklıdır.Powered By Eren Özgüney