nefessenaryo.com
E-posta: info@nefessenaryo.com
Reytingler açıklanmadan senaryo yorumu sadece nefessenaryo.com'da!
Senaryorum » BEDEL 2.BÖLÜMSenaryorum Puanı: 5 üzerinden 2
BEDEL 2.BÖLÜM

"BEDEL" DİZİSİ 2.BÖLÜM

TOTAL İZLEYİCİ GÖRÜŞÜ 

-Kaliteli dizi senaryoları bize dört mevsim yaşatıyor.  Bizi öfkelendiriyor,  ağlatıyor, güldürüyor ve umutlandırıyor.  Bu duyguların oranları değişebilir. Ama aynı senaryoda bunların dördünü birden bulduğumuzda o senaryoya “mükemmel” diyoruz. Bir senaryonun izleyiciyi bağımlı yapmasının sırrı bize yaşattığı duyguların çeşitliliği. Ama işte izleyiciyi sadece güldürmek ya da ağlatmak bile başlı başına zorken bunların hepsini bir arada yapabilmek senaristler için daha da zorlaşıyor. Bedel’de beşinci bir mevsimi yaşıyoruz. Depresyon mevsimi!  Seyirciyi duygulandırmakla depresyona sokmayı aynı şey sanıyor senaristler.

-Bedel’de geçen hafta söylediğimiz gibi rejiyi beğeniyoruz. Ev harika. Gonca Sarıyıldız’ın müthiş bir ışığı var. Daha iyi projeleri hak ediyor.  

-Herhalde bu kadar etkisiz bir dizi az izlemişizdir. Baş karakteri henüz sevemedik. Karakteri sevene kadar dizi biterse kötü. Bölümden aklımızda kalan tek enstantane Ali’nin arkadaşı öldükten sonra evi basıp Vedat’tan Begüm’ü istemeseydi. Bunun için iki saat sabretmek zorunda kaldık. 

Bir gün sonra: Total'de 4.35 reyting 10.33 share ile 7.olmuş. AB'de 3.24 reyting 8.53 share ile 11.olmuş.

© 2014 Nefes Senaryo. Tüm hakları saklıdır.Powered By Eren Özgüney