nefessenaryo.com
E-posta: info@nefessenaryo.com
Reytingler açıklanmadan senaryo yorumu sadece nefessenaryo.com'da!
Senaryorum » BEYAZ KARANFİL 1.BÖLÜMSenaryorum Puanı: 5 üzerinden 3
BEYAZ KARANFİL 1.BÖLÜM

"BEYAZ KARANFİL" DİZİSİ

1.BÖLÜM TOTAL İZLEYİCİ GÖRÜŞÜ

-Beyaz Karanfil dizisi ilk bölümü itibarıyla vasat bir görüntü verdi. Genelde rejiyle ilgili pek yorum yapmıyoruz fakat dizinin rejisi daha başarılı olsaydı bu gece çok şey beklediğimiz yapım daha yüksek bir reyting alabilirdi.

-Beyaz Karanfil'in ilk bölümünde konu pek dağılmadı. Uzun uzun karakter tanıtma derdine düşülmedi. Fakat senaryo acımasız rekabet ortamının şartlarına da pek hazır görünmedi. "Karagül" ve Medcezir"le baş edebilecek kadar kaliteli değildi.

-Zülfü karakteri baş kahraman olduğunun bilincinde görünmedi. Diziyi sürükleyebilecek bir potansiyel göstermedi. Tutuktu.

-Polis karakteri neredeyse Zülfü'den daha fazla göründü. Baş kahraman olmaya daha münasip bir görüntü verdi. Fakat onun da ailesi ile ilişkileri artık klişenin klişesi bir yaklaşım tarzıyla işlenince hevesimiz kursağımızda kaldı ne yazık ki.

-Biz bu dizinin havasını ve kalitesini aynı kanalda yayınlanan "Kaçak" dizisine çok benzettik. "Beyaz Karanfil"in cuma geceleri birinci tercihimiz olabilmesi için iddialı yapım lezzet olarak bu akşamki bölümün çok üzerine çıkmalı.

Bir gün sonra: Total'de Total'de 3.04 reyting 7.74 share ile 16.olmuş. AB'de 2.05 reyting 5.83 share ile 22.sırada yer almış.

Son Edit: 6. bölümde ekran macerasını tamamladı.

 

© 2014 Nefes Senaryo. Tüm hakları saklıdır.Powered By Eren Özgüney