nefessenaryo.com
E-posta: info@nefessenaryo.com
Reytingler açıklanmadan senaryo yorumu sadece nefessenaryo.com'da!
Senaryorum » İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 1.BÖLÜMSenaryorum Puanı: 5 üzerinden 4
İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 1.BÖLÜM

"İLİŞKİ DURUMU: KARIŞIK" DİZİSİ 1.BÖLÜM

TOTAL İZLEYİCİ GÖRÜŞÜ 

-Başrollerini Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece’nin paylaştığı “İlişki Durumu: Karışık” dizisinin bu gece ilk bölümü yayınlandı. Dizinin ilk bölüm senaryosunu nasıl bulduk?

-“İlişki Durumu Karışık” dizisi birinci bölümü itibarıyla Show TV’nin diğer yaz dizileri “Fabrika Kızı” ve “Tutar mı Tutar” isimli yapımlardan daha iyi göründü. İddialı dizi önümüzdeki haftalar için ışık verdi. Dizinin başrol oyuncusu Seren Şirinci’ye başrol verenleri tebrik ederiz. Genç oyuncu mükemmele yakın performansıyla ilk bölümden kalbimizi kazandı. Berk Oktay ve Eda Ece’yi de rollerinde çok başarılı bulduk. Pamir Pekin ise bize göre ilk bölümde biraz tutuktu. Geçmiş dizilerinden bugüne her zaman Pamir Pekin’in oyunculuğunda “sahici“ olmayan bir şeyler var.

-“İlişki Durumu: Karışık” dizisinin ilk bölümde temposu hiçbir zaman çok yükselmedi. Bu açıdan dizinin ilk bölümünü mükemmel bulmadık. Fakat doğal ve sıcak senaryo dakikalar ilerledikçe bizi içine almaya başladı. Dört ana karakter üzerinden ilerleyen hikaye hiç yan yola sapmayınca senaryo derli toplu görüntüsünü kaybetmedi ve bize ikinci bölümü merak ettirdi.

-İlk bölümde bizi en çok çarpan sahneye gelirsek: Ayşegül’ün kendisine kazık atan  arkadaşlarını bulduğunda hamile olan arkadaşının sancısı tutmuş taklidi yapması ve Ayşegül’ün yediği kazıkların üstüne yine bu numaraya kanması karakteri çok iyi anlatan bir sahneydi. Dizi, hem senaryo hem de oyunculuk itibarıyla Ayşegül karakterinin gerçekçiliğine bizi inandırdı. Tabi ki bunu, dizinin türü romantik komedi olduğu için her zamanki gibi senaryodaki mantık hataları ve absürtlükleri göz ardı ederek söylüyoruz.

-Dizi şarkılarında Oya Küçümen’in vokalini duyunca içimiz bir hoş oluyor. Sanatçının sesi bu diziye de çok yakışmış. Düşünenlere teşekkür ederiz.

-“İlişki Durumu: Karışık” dizisini izlediğimize pişman olmadık. İddialı dizi haftalar ilerledikçe daha iyi olacaktır.

Bir gün sonra: Total'de 3.12 reyting 12.41 share ile 1.olmuş. AB'de 2.92 reyting 12.95 share ile yine 1.sırada yer almış. 

 

© 2014 Nefes Senaryo. Tüm hakları saklıdır.Powered By Eren Özgüney