nefessenaryo.com
E-posta: info@nefessenaryo.com
Reytingler açıklanmadan senaryo yorumu sadece nefessenaryo.com'da!
Senaryorum » KURT SEYİT VE ŞURA İSTANBUL 14.BÖLÜMSenaryorum Puanı: 5 üzerinden 3
KURT SEYİT VE ŞURA İSTANBUL 14.BÖLÜM

"KURT SEYİT VE ŞURA ISTANBUL" DİZİSİ 

14.BÖLÜM TOTAL İZLEYİCİ GÖRÜŞÜ

-Aslında izleyici olarak bu diziyi sevmeye, bize geçen sezon yaşattığı hayal kırıklıklarını unutmaya o kadar hazırız ki. Fakat olmayınca olmuyor.

- Senarist ağabeyler ablalar dizinin yayında olmadığı uzun arayı iyi kullanabilirdi. Fakat dizinin sezon finali yaptığı bölümden pek bir fark göremedik. Aynı tas aynı hamam.

- Zaten ana meseleye odaklanmakta zorluk çekerken bir de yan hikayeler bizi bizden alıyor.  

Biz totaller bu diziden ümidi kestik ama her zamanki gibi  AB grubundan arkadaşlar emeğe saygı deyip diziye daha toleranslı yaklaşıyorlar. Keşke onlar da aynı saygıyı görebilselerdi.  

-Senaryoyla ilgili ayrıntılı yorum yapmaya gerek yok. Fakat biz mütevazı izleyiciler sadece şunu söyleyebiliriz: Kıvanç Tatlıtuğ'u seviyoruz fakat canlandırdığı karakteri sevmiyoruz. Şura'yı da sevemiyoruz. Bizim  karakterleri sevebilmemiz için merhamet duymamız lazım onlara. Bu duyguyu hissedemediğimiz hiç bir karakterin maceralarını merak etmeyiz biz.

- Kurt Seyit karakteri çok mağrursa,  gururunu kıracak, egosunu zedeleyecek, onun mükemmel erkek imajını zedeleyecek problemlerle karşılaşmalı. Biz de onun vereceği tepkileri merak edelim. Biz dizilerde daha çok kadın karakterle özdeşleşiriz ve onun tarafından bakarız olaylara.  Bu dizide de hikaye Şura'nın bakış açısından  ilerleseydi herşey daha kolay olurdu. Şura'yı daha çok sevip anlayabilirdik. Çünkü Kurt Seyit gibi bir adamı elinde tutması zor. Fakat Kurt Seyit merkezde olduğu için bir türlü özdeşim kuramıyoruz onunla. Çünkü Kurt Seyit bizim için fazla mükemmel.  

Bir gün sonra: Total'de 2.00 reyting 5.47 share ile 23. olmuş. AB'de 3.35 reyting 9.15 share ile 7. sırada yer almış.

Son edit: 21.bölümde ekran macerasını tamamladı.

 

© 2014 Nefes Senaryo. Tüm hakları saklıdır.Powered By Eren Özgüney