nefessenaryo.com
E-posta: info@nefessenaryo.com
Reytingler açıklanmadan senaryo yorumu sadece nefessenaryo.com'da!
Senaryorum » PARAMPARÇA 2.BÖLÜMSenaryorum Puanı: 5 üzerinden 4
PARAMPARÇA 2.BÖLÜM

"PARAMPARÇA" DİZİSİ 

2. BÖLÜM TOTAL İZLEYİCİ GÖRÜŞÜ

-"Paramparça" dizisi bu akşam senaryosu itibarıyla daha oturmuş bir görüntü verdi. İkinci bölümü baz alırsak dizinin bu sezon yayınlanan birçok diziye göre "başarılı" bir senaryoya sahip olduğunu rahatça söyleyebiliriz. 

-Paramparça'da dram'ın dozu bu bölümde çok daha kıvamındaydı. Fakat sahnelerin daha "duygulu" olabileceğini düşünmekteyiz.

-Cihan ve Gülseren'in kızları genç yaşlarına rağmen zor rollerinin hakkını veriyorlar. Erkan Petekkaya'nın zaten belli bir standardı var. Gülseren'in görümcesini oynayan aktris de canlandırdığı karakterin “orantısız” kışkırtıcılığına rağmen "müthiş" bir oyunculuk sergiliyor.

-Bizce Paramparça’daki en zayıf halka Nurgül Yeşilçay'ın canlandırdığı Gülseren. Senaryoda Gülseren'in tepkileri zayıf kalıyor. İleriki haftalarda Gülseren'in de düzelebileceğini düşünmekteyiz. 

 -Paramparça'nın senaryosu ATV'de yayınlanan "Karadayı" dizisinin senaryosu kadar "kaliteli" değil. Fakat iddialı dizi zirveye fazla uzak değil.

 

Bir gün sonra: Total'de 7.72 reyting 18.75 share ile 1. olmuş. AB'de 7.26 rating 17.83 share ile yine ilk sırada yer almış.

 

 

© 2014 Nefes Senaryo. Tüm hakları saklıdır.Powered By Eren Özgüney