nefessenaryo.com
E-posta: info@nefessenaryo.com
Reytingler açıklanmadan senaryo yorumu sadece nefessenaryo.com'da!
Senaryorum » PARAMPARÇA 6.BÖLÜMSenaryorum Puanı: 5 üzerinden 5
PARAMPARÇA 6.BÖLÜM

"PARAMPARÇA" DİZİSİ 6.BÖLÜM

TOTAL İZLEYİCİ GÖRÜŞÜ

-Biz totaller Paramparça’nın altıncı bölümünü de ilgiyle izledik. İyi reyting alan dizilerin en önemli özelliği bu dizilerde dramla kasvetli senaryonun birbiriyle karıştırılmıyor olması. (Mesela Şeref Meselesi kasvetli bir senaryoya sahip) “O Hayat Benim” de, Karagül de Paramparça da iyi mizah yapan ilginç karakterleriyle zaman zaman bizi ciddi anlamda güldürüyor.

-Paramparça’nın en önemli özelliği diğer karakterlerin performansı sayesinde Nurgün Yeşilçay’ın oynadığı Gülseren karakterine fazla iş düşmemesi. Fakat Gülseren’in gerçek anlamda diziye damga vuracak ve bu dizinin baş kahramanı benim dedirtecek repliklerini merakla bekliyorduk. Bu gece yemek masasında yaptığı konuşma beklentilerimizi yüzde yüz karşılamadı. Fakat onu bizim gözümüzde  daha kanlı canlı biri yaptı. Gülseren karakter olarak "insan"laştıkça biz Gülseren'i daha çok benimseyeceğiz.   

-Bu gece bölümün başından beri merakla beklediğimiz sahne Cihan’ın evindeki yemekti. Keriman’ın da yemeğe yaptığı baskınla ortalık iyice şenlendi. Dizinin gizli santraforu olarak gördüğümüz “dede” ise daha 6.bölümde bombayı patlattı.

-Bu dizide büyük küçük karakter yok. Bu dizinin sıradan hizmetçisi bile gün gelip bizi şoke edebilir. Bekleyip görelim. 

Bir gün sonra: Total'de 10.68 reyting 24.93 share ile 1. olmuş. AB'de 11.16 reyting 26.45 share ile yine ilk sırada yer almış. 

© 2014 Nefes Senaryo. Tüm hakları saklıdır.Powered By Eren Özgüney