nefessenaryo.com
E-posta: info@nefessenaryo.com
Reytingler açıklanmadan senaryo yorumu sadece nefessenaryo.com'da!
Senaryorum » PARAMPARÇA 11.BÖLÜM Senaryorum Puanı: 5 üzerinden 5
PARAMPARÇA 11.BÖLÜM

"PARAMPARÇA" DİZİSİ 

11.BÖLÜM TOTAL İZLEYİCİ GÖRÜŞÜ 

-Başrollerini Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay ve Ebru Özkan’ın oynadığı Paramparça dizisi ‘Muhteşem Yüzyıl’ı da geçerek yurtdışına satılan en pahalı dizimiz oldu. Umuyoruz yeni yapımlarımız da Paramparça'yı geride bırakır.

-Paramparça dizisi üç pasta gole giden futbol takımları gibi. Takım maçın son dakikasına kadar çok yüksek tempoda oynuyor. Bu seviyede giden Paramparça'yı izlenme oranlarında geçmek zor gerçekten. Tabi bunda senaryonun yanında oyuncu kadrosunun da payı var. Ama bizim bakış açımıza göre her zaman star senaryodur! Ne de olsa işimiz senaryoyla :)

 -Önceki maçlarda onbeşer dakika oynayan Özkan, Gülseren'le birlikte bu geceki maçın yıldızı oldu adeta. Yoksa Dilara mıydı bu gecenin yıldızı? Sahi kim bu bölümün yıldızı???

-Cemal Hünal Alper rolündeki performansıyla bize sırtlanları hatırlatıyor. Bizce iyi ki bu rolü kabul etmiş. Eminiz Keriman'ın sahneleri çekilirken çekim ekibi yerlere yatıyordur.  Ama bu gece Dilara'yı oynayan Ebru Özkan'ın üzerinde durmak istiyoruz. Ebru Özkan Dilara'yı o kadar yumuşak oynuyor ki sanki kendisi de Dilara'dan aşağı kalır bir hayat yaşamamış!!!

 -Bu gece bizi çarpan sahnelere gelirsek; Hazal'ın Özkan'la karşılaştığı anda Özkan'a verdiği tepki müthişti. Dilara'yla Özkan'ın karşılaşması etkili bir sahneydi. Hazal'ın Cihan ve Dilara'nın evine arkadaşlarını getirmesi ise bombaydı. Son dakikada Alper Cihan’ı vurdu. Gerekli miydi acaba? Keşke Paramparça –silahsız- bir dizi olsaydı. Silah kullanmadan reyting yapan dizi diye överdik. Vardır senaristlerin bir bildiği :)

Bir gün sonra: Total'de 11.30 reyting 26.33 share ile 1.olmuş. AB'de 10.24 reyting 23.98 share ile 1.olmuş. 

© 2014 Nefes Senaryo. Tüm hakları saklıdır.Powered By Eren Özgüney