nefessenaryo.com
E-posta: info@nefessenaryo.com
Reytingler açıklanmadan senaryo yorumu sadece nefessenaryo.com'da!
Senaryorum » PARAMPARÇA 18.BÖLÜMSenaryorum Puanı: 5 üzerinden 5
PARAMPARÇA 18.BÖLÜM

"PARAMPARÇA" DİZİSİ

18.BÖLÜM TOTAL İZLEYİCİ GÖRÜŞÜ 

-18.bölümünü geride bıraktığımız Paramparça dizisinin tadından hala fazla bir şey kaybetmediğini görüyoruz. Bu gece mizah, dram ve aksiyonun bir arada olduğu dolu dolu bir bölüm izledik.  

-Paramparça'nın senaryosu teknik olarak çok başarılı sahnelere sahip. Bu gece de dizide "gereksiz" diyebileceğimiz sahnelere rastlamadık. Dizinin bu senaryo performansını daha ne kadar sürdürebileceğini biz de merak ediyoruz.

-Bu bölümden aklımızda kalan sahnelere gelirsek; Keriman'ın cezaevi sahnelerinde kahkahalar attık. Bir dizi senaryosunun cezaevi sahneleri bize kahkahalar attırabiliyorsa yine senaryo grubu için bu hafta da ayrı bir parantez açmamız gerekecek. Herhalde bu kadar neşeli mahpushane sahneleri izlememişizdir. Başka dizilerdeki mahpushane klişelerini yıkan bu müthiş sahneler için hem senaryo grubunu hem de Keriman karakterini canlandıran Nursel Köse'yi tebrik ediyoruz. 

-Hazal'ın otelde annesine yine çirkin yüzünü gösterdiği sahne çarpıcıydı.  Cansu'nun öz babası Özkan'la buluştuğu sahneden de etkilendik. Dilara'nın Özkan'ı koruması ve şoförü olarak işe alması ise zaten beklediğimiz bir hamleydi. Bu hamleye Cihan'ın nasıl bir tepki vereceğini çok merak ediyoruz.

-Senarist Yıldız Tunç ve arkadaşları bizim kriterlerimize göre iftihar edilecek bir dizi yazıyorlar. Paramparça dizisi türünün çok başarılı bir örneği...

 

 

© 2014 Nefes Senaryo. Tüm hakları saklıdır.Powered By Eren Özgüney