nefessenaryo.com
E-posta: info@nefessenaryo.com
Reytingler açıklanmadan senaryo yorumu sadece nefessenaryo.com'da!
Senaryorum » PARAMPARÇA 3.BÖLÜMSenaryorum Puanı: 5 üzerinden 4
PARAMPARÇA 3.BÖLÜM

"PARAMPARÇA" DİZİSİ

3.BÖLÜM TOTAL İZLEYİCİ GÖRÜŞÜ

-"Paramparça" dizisi ikinci bölümde yakaladığı ivmeyi bu akşam da sürdürdü. Artık iyice taşlar yerine oturuyor. Senaryonun derli toplu olması biz total izleyiciler için çok önemli. Lütfen bunu anlayın artık ey senaristler! Özellikle kadın izleyiciyi yakalayan da bir hikaye seçilmişse başarı kendiliğinden geliyor.

-Üçüncü bölüm itibarıyla Gülseren'i daha bir benimsediğimizi söyleyebiliriz.  Gülseren de birinci bölümdeki Fahriye Abla görüntüsünden sıyrılıp bize daha yakın bir karaktere büründü. Olaylara daha iyi tepkiler vermeye başladı. Fakat bizce bu dizinin yıldızı ne Cihan ne de Gülseren.

-Paramparça'nın yıldızları bize göre Cansu ve Gülseren'in görümcesi Keriman. Leyla Tanlar ve Nursel Köse'yi izlemek bize büyük bir heyecan veriyor.

- Paramparça'nın kast başarısı bu oyuncularla da sınırlı değil. Gülseren ve Cansu'yu taşıyan figüran taksiciye kadar oyuncu seçimlerinde "müthiş" bir ihtimam görüyoruz. Bu kalite birinci bölümde de vardı. Fakat senaryodaki handikapları yazarken yönetmenin bu başarısını yazmayı ihmal etmiştik.

-Bu akşam bizi etkileyen en az dört beş sahne izledik. Fakat Keriman'ın çark ettiği sahneyi ayrı bir yere koyabiliriz.  

-Paramparça'nın en büyük zaafı birinci bölüm senaryosundan da çok fragmanları oldu. Dizinin ne anlatmak istediğini bir türlü anlayamadığımız kasvetli fragmanlar açıkçası bizde büyük bir karamasarlık yaratıyordu. O fragmanlardan bu hikaye bizim için tam bir sürpriz!

Bir gün sonra: Total'de 9.10 reyting 22.35 share ile 1. olmuş. AB'de 10.00 reyting 24.98 share ile yine ilk sırada yer almış. 

 

 

 

 

 

© 2014 Nefes Senaryo. Tüm hakları saklıdır.Powered By Eren Özgüney