nefessenaryo.com
E-posta: info@nefessenaryo.com
Reytingler açıklanmadan senaryo yorumu sadece nefessenaryo.com'da!
Senaryorum » ŞEREF MESELESİ 13.BÖLÜMSenaryorum Puanı: 5 üzerinden 3
ŞEREF MESELESİ 13.BÖLÜM

“ŞEREF MESELESİ” DİZİSİ

13.BÖLÜM TOTAL İZLEYİCİ GÖRÜŞÜ

  -Şeref Meselesi dizisinde işler yolunda gitmiyor bizce. Birkaç hafta önce daha iyi görünen Şeref Meselesi tekrar ivme kaybediyor. Yiğit ve suç örgütünün peşinde olan gizemli abiden tam bir klişe çıktı. Abisinin intikamını almaya yemin etmiş bir hukuk hocasıyla tanıştık! Konuyu sevdik mi? Pek inanmadık ve konu ilgimizi çekmedi fazla. Bu konular bu kasta bu diziye gitmiyor. 

-Geçen hafta dizi örgüt şemasının gösterilmesiyle bitti. Kurtlar Vadisi gibi dizilerin yanında bu dizideki örgüt mafya meseleleri biraz "yapmacık" duruyor. Yiğit’in bu dizideki karakteriyle böyle bir başarı öyküsü elde etmesi büyük bir iyimserlik örneği. (Artık helikopterle gidiyor toplantılara) Zaten Çin malı bir Kurtlar Vadisi hikayesine dönüyor dizi.  Yiğit karakterinin Hakkı’nın kendi oğluna tercih edecek kadar mühim bir adam haline gelmesine sadece senaristler inanıyor olmalı. Dizinin senaryosunu Kerem Bursin’in annesi yazıyor deseler inanacağız. Senaryo ne zekamızı harekete geçiriyor ne de kalbimizi. 

 -Biz bu senaryoyu hangi ikilinin aşkı için izleyeceğiz? Bizde güzel duygular uyandıran bir tane  aşk bir tane ilişki olmaz mı senaryoda? Bu gece içimizden fazla bir şey yazmak gelmedi. 

  Bir Gün Sonra: Total'de 3.94 reyting, 9.19 share ile 8. olmuş. AB'de 6.34 reyting 14.36 share ile 2.sırada yer almış.

 

 

© 2014 Nefes Senaryo. Tüm hakları saklıdır.Powered By Eren Özgüney