nefessenaryo.com
E-posta: info@nefessenaryo.com
Reytingler açıklanmadan senaryo yorumu sadece nefessenaryo.com'da!
Senaryorum » ŞEREF MESELESİ 4.BÖLÜMSenaryorum Puanı: 5 üzerinden 2
ŞEREF MESELESİ 4.BÖLÜM

"ŞEREF MESELESİ" DİZİSİ

 4.BÖLÜM TOTAL İZLEYİCİ GÖRÜŞÜ 

-"Şeref Meselesi" dizisinin senaryosu bizim açımızdan kan kaybetmeye devam etti. AB grubunun diziye ilgisini belli oranda koruması ise yanıltıcı olmamalı. Genel olarak dizinin gidişatından kimse çok memnun değil çünkü. Ama Kanal D'nin ve Kerem Bursin'in hatrı var. 

-Söylenecek olanlar söylenmişse kötü senaryoyu yorumlamak da pek eğlenceli olmuyor.  Senaryo size saygı göstermiyor fakat siz hala oturup bu diziyi pür dikkat izliyorsunuz. Üstüne bir de yazı yazıyorsunuz! 

-Bu akşam yeni bir şey söylemek gerekirse şundan söz edebiliriz. Dört bölüm senaryoya göre çok "büyük" olaylar yaşanmış. Yani olaylar olması gerekenden daha hızlı ilerlemiş. Fakat senaryoda inanılmaz bir temposuzluk var. Çok ilginç bir çelişki var ortada!    

-Bizim bu yorumlaması zor diziyle ilgili şöyle bir tahminimiz var. Senaryo grubu orijinal senaryonun kendilerine koyduğu sınırlardan ötürü gerçek yaratıcılığını yansıtamıyor. (Öyle ise bu projeyi kabul ettikleri için sorumluluk yine senaryo grubunundur) Ve diziyi hayata geçiren yapımcılarla senaryo grubu arasında da sanki bir "insicam" problemi var. Bu yüzden biraz "kafası karışık" bir senaryoya maruz kalıyoruz.

-Bu arada Yiğit, Kübra'ya tutumu nedeniyle bize Nuri Alço'yu hatırlatıyor. Bi ropdeşambırıyla purosu eksik.

Bir gün sonra: Total'de 3.27 reyting 7.37 share ile 15. olmuş. AB'de 5.49 reyting 13.49 share ile 3. sırada yer almış.

 

 

 

 

 

© 2014 Nefes Senaryo. Tüm hakları saklıdır.Powered By Eren Özgüney