nefessenaryo.com
E-posta: info@nefessenaryo.com
Reytingler açıklanmadan senaryo yorumu sadece nefessenaryo.com'da!
Senaryorum » YİLDIZLAR ŞAHİDİM 1.BÖLÜM Senaryorum Puanı: 5 üzerinden 3
YİLDIZLAR ŞAHİDİM 1.BÖLÜM

"YILDIZLAR ŞAHİDİM" DİZİSİ 1.BÖLÜM 

   TOTAL İZLEYİCİ GÖRÜŞÜ 

-Başrollerini Özgecen Gürel, Berk Cankat, Mesut Akusta ve Canan Ergüderin paylaştığı “Yıldızlar Şahidim” bu akşam başladı. Dizinin birinci bölümünü nasıl bulduk

-Yıldızlar Şahidim’in konusu kısaca şöyle;

Aras tüm ülkenin sevgilisi ve hayranı olmuş bir pop yıldızıdır. Haziran ise Aras’a deliler gibi aşık bir tarafta şarkıcı olma hayalleri kuran sıradan bir mahalle kızıdır.. Birlikte olmaları imkansız olan Aras ve Haziran bir konser sırasında birbirlerini bulurlar. Aralarında sınıf, şan şöhret farkı olsa da asıl engel bambaşkadır. Aras’ın babası Fikret ve yıllar önce ortadan kaybolan annesi Zeynep… Aras’ın annesi Zeynep, Haziran’ın elinden tutup bir şarkıcı yaratmaya ve produktör olan Fikret’e rakip olmaya ant içer. Bu sırada oğlu Aras’ın sevgisini de kazanmaya çalışacaktır. Zeyno ve Fikret artık iki düşman olmuşlardır. Bu düşmanlığa rağmen Aras ve Haziran arasında harika bir aşk kıvılcımlanır. Birlikte olmaları ne kadar zor olsa da birbirlerinden asla vazgeçmeyeceklerdir.

-“Yıldızlar Şahidim” dizisi riskli ilk bölüm senaryosuyla ekranlara “merhaba” dedi. Canan Ergüder ve Mesut Akusta gibi hayran olduğumuz iki oyuncunun aynı dizide rol alacağını öğrenmek bizi çok heyecanlandırmıştı.  Tanıtımlar ve yukarıdaki öykü daha sıcak ve daha komik bir ilk bölüm vaat ediyordu. Ancak ne yazık ki umduğumuzu bulamadık.Düşük tempo, soğuk ve fantastik olay örgüsü, kadın baş karakter Haziran’ın bölüm içinde az görünmesi diziye ilgimizi olumsuz etkiledi. Aras’ın bizi Türkiye’nin sevgilisi bir popstar olduğuna ikna ettiğini söylemek güç. 

-“Yıldızlar Şahidim” dizisi akşamın tek eğlenceli yapımı olduğu için, yarattığı bütün hayal kırıklıklarına rağmen kendisine belli oranda izleyici buldu. Ancak umulan oranda beğenildiğini ve takip edildiğini söylemek zor. İlk elin günahı olmaz diyelim önümüzdeki haftayı bekleyelim. 

 

Bir gün sonra: Total'de 3.35 reyting 8.00 share ile 18.olmuş. AB'de 2.93 reyting 8.49 share ile 10.sırada yer almış. 

© 2014 Nefes Senaryo. Tüm hakları saklıdır.Powered By Eren Özgüney